PRODUCENT MEBLI METALOWYCH
I WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO
Home Firma Produkty Usługi Realizacje Referencje Kariera Kontakt Mail
Strona główna ›› Firma ›› Aktualności
Aktualności

SPRAWOZDANIE Z TARGÓW POLAGRA GASTRO 2016

W dniach 26-29.09.2016 roku byliśmy wystawcą na międzynarodowych targach POLAGRA w Poznaniu. Polagra Gastro i Invest Hotel są najlepszym źródłem wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Ekspozycję co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. Wśród tych firm znalazła się także firma Plasmet.
Polagra Gastro i Invest Hotel to także targi serwujące zwiedzającym wiele emocji związanych z pokazami i konkursami kulinarnymi, a także solidną dawkę wiedzy podczas szkoleń i konferencji. Również na naszym stoisku wiele się działo. Rafał Kopicki - Szef Kuchni w Pałacu Kościeszy pokazywał klientom zalety gotowania na indukcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu stanowiska mobilnego z okapem wyciągowym o potrójnym stopniu filtracji, wyposażonego w labiryntowe filtry tłuszczowe, siatkowe oraz filtry z węglem aktywnym (Patron). Wykorzystywał także ciag wydawczy do ekspozycji potraw i półproduktów.

 


Drugi raz z rzędu otrzymaliśmy medal ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, podobnie jak w poprzednim roku odebraną przez p. Edmunda Pilawskiego – Prezesa Zarządu Komplementariusza.
 

 

W trakcie trwania targów odwiedziło nas wielu klientów biznesowych, tj. naszych kontrahentów jak również nowych klientów-dystrybutorów i inwestorów indywidualnych.

 

Zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się:

 • okap z systemem filtracji KPC,
 • mobilne stanowisko jezdne z urządzeniami,
 • nadstawka z podnoszoną szybą w ciągu wydawczym,
 • wanna chłodnicza z nawiewem (rozwiązanie podnoszenia parownika),
 • bemar suchy,
 • stanowisko do ekspozycji w lodzie,

Okap z systemem KPC – posiadający specjalne lampy wytwarzające UV-C i ozon, zwracał szczególną uwagę zwiedzających gości. Dzięki intensywnemu światłu UV-C i ozonowi zanieczyszczenia w strumieniu powietrza są utleniane, w wyniku czego emisja zapachu do otoczenia zostaje zredukowana, a tłuszcz nie osadza się w kanałach wentylacyjnych.

Ewentualne, już istniejąca osady tłuszczu znikają stopniowo. Zalety tego systemu to:
 

 • redukcja ryzyka pożaru,
 • redukcja emisji zapachów do otoczenia,
 • czyste kanały i wentylator,
 • eliminacja regularnego czyszczenia kanałów wentylacji,
 • konkurencyjne koszty inwestycji,
 • niskie koszty eksploatacji i utrzymania,
 • umożliwia odzysk ciepła,


Uwieńczeniem Targów była sprzedaż kilku urządzeń oraz pozyskanie nowych kontrahentów jak również „dopięcie” kilku realizacji, wykonywanych przez współpracujących z nami Partnerami Handlowymi.
 

 

 

   


 

 
 

Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 6


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 5


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 4


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 3


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 2


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 1
Plastmet z lotu ptakaPlastmet na "Polagrze"
  Firma "Plastmet" z Lubasza, producent mebli metalowych i wyposażenia gastronomicznego wzięła udział w Międzynarodowych Targach "Polagra Gastro", które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Plastmet Producent Mebli ze stali nierdzewnej na targach Polagra

  Już pierwszego dnia targów przedstawicieli firmy spotkała miła niespodzianka. Po dokładnej weryfikacji i sprawdzeniu wszystkich wystawców, kapituła konkursu postanowił przyznać nagrodę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej. Celem tego konkursu było wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.
 
Polagra 2015 Producent mebli gastronomicznych

  Targi w Poznaniu są trzecimi, po Hamburgu i Warszawie, w których wzięła udział firma "Plastmet". - Międzynarodowe Targi Poznańskie traktujemy bardzo poważnie. Są one istotnym elementem w programie rozwoju "Plastmetu" dlatego, że zderzamy się tu bezpośrednio z polskimi klientami - zarówno odbiorcami jak i dystrybutorami z którymi współpracujemy – wyjaśnia Edmund Pilawski, prezes "Plastmetu".
 
Plastmet na Polagrze 2015

  Podczas tegorocznej edycji "Polagra Gastro", firma "Plastmet" zaprezentowała kolejne nowości. Były to między innymi: okap, który posiada wspomaganie lampami uv, emitującymi ozon czy tzw. suche bemary. Niezmiennym zainteresowaniem od samego początku produkcji cieszy się mobilne stanowisko gastronomiczne. Podobnie było i w tym roku. Urządzenie wykorzystujące elementy indukcji, sytemem okapów, wykorzystujących filtry węglowe, to niedościgniona technologia wypracowana przez konstruktorów "Plastmetu". Jeśli dodatmy do tego fakt, że urzędzenie można dowolnie komponować z kilku modułów: grill, patelnia wok, frytkownica, kuchnia indukcyjna oraz podręczna lodówka na produkty spożywcze, to tym bardziej nie dziwi tak duże zainteresowanie tym produktem.


  Lubaska firma przedstawiała również szafki bhp, lady chłodnicze lub podgrzewane, półki, regały i wiele innych urządzeń przydatnych w gastronomii o najwyższym poziomie jakości.

Marek JoachimiakDzień 2
Międzynarodowe Targi EuroGastro w WarszawieDzień 1
Międzynarodowe Targi EuroGastro w WarszawieDzień 7
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 18.03.2015Dzień 6
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 17.03.2015Dzień 5
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 16.03.2015Dzień 4
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 15.03.2015Dzień 3 z "przymrużeniem oka"
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 14.03.2015Dzień 3
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 14.03.2015Dzień 2
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 13.03.2015Dzień 1
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 12.03.2015Kolęda - Oj maluśki, Tomasz Zagórski - tenor, Zespół ArtrioKolęda - Mizerna, cicha. Tomasz Zagórski - tenor, Zespół Artrio
Festiwal nadnotecki 2014 - Piątek Kościół św. Marii Magdaleny
W ostatni weekend czerwca b.r. odbyła się kolejna edycja Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego. Tym razem firma Plastmet była sponsorem głównym dwóch koncertów festiwalowych- koncertu "Polifonia", który odbył się w piątek 27 czerwca w Kościele św. Marii Magdaleny w Czarnkowie, oraz niedzielnego koncertu w czarnkowskiej marinie pt. "Nóż w wodzie, czyli młode polskie talenty jazzowe". Oba koncerty Plastmet z okazji swojego jubileuszu 25 lecia istnienia zadedykował swoim pracownikom oraz przyjaciołom Nadnoteckiego Festiwalu.

   

Festiwal nadnotecki 2014 - Jazz na marinie

Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 7


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 6


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 5


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 4


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 3


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 2


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 1


 
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 11.02.2014  Pan Roman Raczyński  przestał być pracownikiem firmy Plastmet.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt z Działem Handlowym.


Sottrum Lubasz 2013
Plastmet sponsorem głównym występu Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia "Amadeus"
pod dyr. Agnieszki Duczmal.


1 Lipca w poniedziałek 2013 roku w lubaskim Sanktuarium Królowej Rodzin odbył się w ramach III Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego „Piękny śpiew w starym Czarnkowie” koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia „Amadeus” pod dyr. Agnieszki Duczmal, którego głównym sponsorem była firma Plastmet.


 Mobilne stanowisko gastronomiczne - zobacz jego mozliwośći.Targi Hamburg IINTERNORGA8-13 marzec 2013

Poraz kolejny firma Plastmet obecna była ze swoją nową ofertą na międzynarodowych targach IINTERNORGAw Hamburgu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji. Plastmet Przedsiębiorstwem Fair Play 2012 roku - nasza reklama na TVN Meteo.
 


Twarze wielkopolskiego biznesu wybrane !

10 pażdziernika 2012 roku Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan ogłosiła wyniki ogólnopolskiego konkursu będącego częścią projektu, którego celem jest budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Dwunastu przedsiębiorców z Wielkopolski, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a zarazem angażują się społecznie i są odpowiedzialnymi pracodawcami zostało wybranych do ogólnopolskiej galerii przedsiębiorców "Biznes. Dobry wybór." Wśród tych dwunastu najlepszych znaleźli się nasi Szefowie Edmund Pilawski i Tomasz Sikora. Gratulujemy !

 
 
Z dniem 01.03.2012 firma Plastmet Pilawski, Sikora Sp.j. przekształciła się w spółkę komandytową

Szanowni Państwo!

Z dniem 01.03.2012 firma Plastmet Pilawski, Sikora Sp.j. zakończyła proces przekształcenia ze spółki jawnej w spółkę komandytową i została wpisana do rejestru pod nowym numerem KRS.
Obecna nazwa firmy brzmi:
Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
nazwa skrócona firmy:
Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Istotą przekształcenia spółki jest zmiana jej formy organizacyjno-prawnej przy kontynuacji jej bytu prawnego i podmiotowości prawnej z zachowaniem tożsamości praw i obowiązków podmiotu przekształcanego. Co za tym idzie, przedsiębiorstwo prowadzone przez przekształcaną spółkę w całości staje się  przedsiębiorstwem spółki przekształconej nie na zasadzie przeniesienia, lecz ciągłości. Oznacza to, że wszystkie zobowiązania i należności firmy Plastmet Pilawski, Sikora Spółka jawna przejmuje w całości firma Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. 
Podkreślić należy, że nie ulegają zmianie NIP oraz REGON firmy jak również pozostałe dane teleadresowe.
Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wprowadzenia zmienionej nazwy przy wystawianiu wszelkich nowych dokumentów dla firmy Plastmet.Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 
Szanowni Państwo,
 
Firma PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ma zaszczyt poinformować, iż realizuje projekt „Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w firmie PLASTMET Pilawski Sikora S.J.” w ramach działania 6.1 „Paszport do Eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. 
 
NAZWA WNIOSKODAWCY: PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 
UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% wartości dofinansowania
 
OKRES REALIZACJI: 11.03.2011 – 31.12.2012
 
Projekt jest współfinansowany ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Reklama emitowana w TV
 

 
Spotkanie z panią Małgorzatą Janyska - Dokonujemy wyborów ponad podziałami.Różnice między kuchnią indukcyjną a gazową.Pliki do pobrania

PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
dawniej PLASTMET Pilawski, Sikora sp. j. 

 ul. Chrobrego 1  64-720 Lubasz
 NIP 763-000-74-44 Regon 004620165
Telefon: +48 67/ 255 60 32 
+48 67/ 255 75 72
FAX: +48 67/ 255 74 80
e-mail: plastmet@plastmet.com.pl PRODUCENT MEBLI METALOWYCH
I WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO


Aktualności

SPRAWOZDANIE Z TARGÓW POLAGRA GASTRO 2016

W dniach 26-29.09.2016 roku byliśmy wystawcą na międzynarodowych targach POLAGRA w Poznaniu. Polagra Gastro i Invest Hotel są najlepszym źródłem wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Ekspozycję co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. Wśród tych firm znalazła się także firma Plasmet.
Polagra Gastro i Invest Hotel to także targi serwujące zwiedzającym wiele emocji związanych z pokazami i konkursami kulinarnymi, a także solidną dawkę wiedzy podczas szkoleń i konferencji. Również na naszym stoisku wiele się działo. Rafał Kopicki - Szef Kuchni w Pałacu Kościeszy pokazywał klientom zalety gotowania na indukcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu stanowiska mobilnego z okapem wyciągowym o potrójnym stopniu filtracji, wyposażonego w labiryntowe filtry tłuszczowe, siatkowe oraz filtry z węglem aktywnym (Patron). Wykorzystywał także ciag wydawczy do ekspozycji potraw i półproduktów.

 


Drugi raz z rzędu otrzymaliśmy medal ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, podobnie jak w poprzednim roku odebraną przez p. Edmunda Pilawskiego – Prezesa Zarządu Komplementariusza.
 

 

W trakcie trwania targów odwiedziło nas wielu klientów biznesowych, tj. naszych kontrahentów jak również nowych klientów-dystrybutorów i inwestorów indywidualnych.

 

Zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się:

Okap z systemem KPC – posiadający specjalne lampy wytwarzające UV-C i ozon, zwracał szczególną uwagę zwiedzających gości. Dzięki intensywnemu światłu UV-C i ozonowi zanieczyszczenia w strumieniu powietrza są utleniane, w wyniku czego emisja zapachu do otoczenia zostaje zredukowana, a tłuszcz nie osadza się w kanałach wentylacyjnych.

Ewentualne, już istniejąca osady tłuszczu znikają stopniowo. Zalety tego systemu to:
 


Uwieńczeniem Targów była sprzedaż kilku urządzeń oraz pozyskanie nowych kontrahentów jak również „dopięcie” kilku realizacji, wykonywanych przez współpracujących z nami Partnerami Handlowymi.
 

 

 

   


 

 
 

Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 6


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 5


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 4


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 3


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 2


Międzynarodowe Targi INTERNORGA 2016 w Hamburgu - Dzień 1
Plastmet z lotu ptakaPlastmet na "Polagrze"
  Firma "Plastmet" z Lubasza, producent mebli metalowych i wyposażenia gastronomicznego wzięła udział w Międzynarodowych Targach "Polagra Gastro", które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Plastmet Producent Mebli ze stali nierdzewnej na targach Polagra

  Już pierwszego dnia targów przedstawicieli firmy spotkała miła niespodzianka. Po dokładnej weryfikacji i sprawdzeniu wszystkich wystawców, kapituła konkursu postanowił przyznać nagrodę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej. Celem tego konkursu było wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.
 
Polagra 2015 Producent mebli gastronomicznych

  Targi w Poznaniu są trzecimi, po Hamburgu i Warszawie, w których wzięła udział firma "Plastmet". - Międzynarodowe Targi Poznańskie traktujemy bardzo poważnie. Są one istotnym elementem w programie rozwoju "Plastmetu" dlatego, że zderzamy się tu bezpośrednio z polskimi klientami - zarówno odbiorcami jak i dystrybutorami z którymi współpracujemy – wyjaśnia Edmund Pilawski, prezes "Plastmetu".
 
Plastmet na Polagrze 2015

  Podczas tegorocznej edycji "Polagra Gastro", firma "Plastmet" zaprezentowała kolejne nowości. Były to między innymi: okap, który posiada wspomaganie lampami uv, emitującymi ozon czy tzw. suche bemary. Niezmiennym zainteresowaniem od samego początku produkcji cieszy się mobilne stanowisko gastronomiczne. Podobnie było i w tym roku. Urządzenie wykorzystujące elementy indukcji, sytemem okapów, wykorzystujących filtry węglowe, to niedościgniona technologia wypracowana przez konstruktorów "Plastmetu". Jeśli dodatmy do tego fakt, że urzędzenie można dowolnie komponować z kilku modułów: grill, patelnia wok, frytkownica, kuchnia indukcyjna oraz podręczna lodówka na produkty spożywcze, to tym bardziej nie dziwi tak duże zainteresowanie tym produktem.


  Lubaska firma przedstawiała również szafki bhp, lady chłodnicze lub podgrzewane, półki, regały i wiele innych urządzeń przydatnych w gastronomii o najwyższym poziomie jakości.

Marek JoachimiakDzień 2
Międzynarodowe Targi EuroGastro w WarszawieDzień 1
Międzynarodowe Targi EuroGastro w WarszawieDzień 7
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 18.03.2015Dzień 6
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 17.03.2015Dzień 5
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 16.03.2015Dzień 4
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 15.03.2015Dzień 3 z "przymrużeniem oka"
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 14.03.2015Dzień 3
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 14.03.2015Dzień 2
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 13.03.2015Dzień 1
Targi IINTERNORGAw Hamburgu 12.03.2015Kolęda - Oj maluśki, Tomasz Zagórski - tenor, Zespół ArtrioKolęda - Mizerna, cicha. Tomasz Zagórski - tenor, Zespół Artrio
Festiwal nadnotecki 2014 - Piątek Kościół św. Marii Magdaleny
W ostatni weekend czerwca b.r. odbyła się kolejna edycja Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego. Tym razem firma Plastmet była sponsorem głównym dwóch koncertów festiwalowych- koncertu "Polifonia", który odbył się w piątek 27 czerwca w Kościele św. Marii Magdaleny w Czarnkowie, oraz niedzielnego koncertu w czarnkowskiej marinie pt. "Nóż w wodzie, czyli młode polskie talenty jazzowe". Oba koncerty Plastmet z okazji swojego jubileuszu 25 lecia istnienia zadedykował swoim pracownikom oraz przyjaciołom Nadnoteckiego Festiwalu.

   

Festiwal nadnotecki 2014 - Jazz na marinie

Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 7


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 6


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 5


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 4


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 3


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 2


Plastmet na targach IINTERNORGA2014, dzień 1


 
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 11.02.2014  Pan Roman Raczyński  przestał być pracownikiem firmy Plastmet.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt z Działem Handlowym.


Sottrum Lubasz 2013
Plastmet sponsorem głównym występu Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia "Amadeus"
pod dyr. Agnieszki Duczmal.


1 Lipca w poniedziałek 2013 roku w lubaskim Sanktuarium Królowej Rodzin odbył się w ramach III Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego „Piękny śpiew w starym Czarnkowie” koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia „Amadeus” pod dyr. Agnieszki Duczmal, którego głównym sponsorem była firma Plastmet.


 Mobilne stanowisko gastronomiczne - zobacz jego mozliwośći.Targi Hamburg IINTERNORGA8-13 marzec 2013

Poraz kolejny firma Plastmet obecna była ze swoją nową ofertą na międzynarodowych targach IINTERNORGAw Hamburgu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji. Plastmet Przedsiębiorstwem Fair Play 2012 roku - nasza reklama na TVN Meteo.
 


Twarze wielkopolskiego biznesu wybrane !

10 pażdziernika 2012 roku Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan ogłosiła wyniki ogólnopolskiego konkursu będącego częścią projektu, którego celem jest budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Dwunastu przedsiębiorców z Wielkopolski, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a zarazem angażują się społecznie i są odpowiedzialnymi pracodawcami zostało wybranych do ogólnopolskiej galerii przedsiębiorców "Biznes. Dobry wybór." Wśród tych dwunastu najlepszych znaleźli się nasi Szefowie Edmund Pilawski i Tomasz Sikora. Gratulujemy !

 
 
Z dniem 01.03.2012 firma Plastmet Pilawski, Sikora Sp.j. przekształciła się w spółkę komandytową

Szanowni Państwo!

Z dniem 01.03.2012 firma Plastmet Pilawski, Sikora Sp.j. zakończyła proces przekształcenia ze spółki jawnej w spółkę komandytową i została wpisana do rejestru pod nowym numerem KRS.
Obecna nazwa firmy brzmi:
Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
nazwa skrócona firmy:
Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Istotą przekształcenia spółki jest zmiana jej formy organizacyjno-prawnej przy kontynuacji jej bytu prawnego i podmiotowości prawnej z zachowaniem tożsamości praw i obowiązków podmiotu przekształcanego. Co za tym idzie, przedsiębiorstwo prowadzone przez przekształcaną spółkę w całości staje się  przedsiębiorstwem spółki przekształconej nie na zasadzie przeniesienia, lecz ciągłości. Oznacza to, że wszystkie zobowiązania i należności firmy Plastmet Pilawski, Sikora Spółka jawna przejmuje w całości firma Plastmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. 
Podkreślić należy, że nie ulegają zmianie NIP oraz REGON firmy jak również pozostałe dane teleadresowe.
Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wprowadzenia zmienionej nazwy przy wystawianiu wszelkich nowych dokumentów dla firmy Plastmet.Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 
Szanowni Państwo,
 
Firma PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ma zaszczyt poinformować, iż realizuje projekt „Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w firmie PLASTMET Pilawski Sikora S.J.” w ramach działania 6.1 „Paszport do Eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. 
 
NAZWA WNIOSKODAWCY: PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 
UDZIAŁ ŚRODKÓW Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO: 85% wartości dofinansowania
 
OKRES REALIZACJI: 11.03.2011 – 31.12.2012
 
Projekt jest współfinansowany ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Reklama emitowana w TV
 

 Dokonujemy wyborów ponad podziałami - 20 września 2011


Spotkanie z panią Małgorzatą Janyska - Dokonujemy wyborów ponad podziałami.Różnice między kuchnią indukcyjną a gazową.